Вікна
Склопакети
Аксесуари
Системи (бренди)
Постачальники
Рейтинг компаній
Рейтинг сайтів
Ціни за типами вікон
Розрахунок ціни на вікна
Розрахунок міцності вікон
Розрахунок енергоефективності
Good Master

Good Master

Пакет Оптимальний +
Постачальник
Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Суми...
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 57 755 7510
Моб.:
Loading +380 Показати телефон +380 99 334 0527
Тел .:
Loading +380 Показати телефон +380 67 572 3086
  • Профіль компанії
  • Товари та послуги
  • Розрахунок вікон
  • Об`єкти
  • Надійність
  • Кредит
  • Контакти
Профіль
VEKA
aluplast
REHAU
WDS
Фурнітура:
Axor
HOPPE
MACO
GEZE
ROTO
Endow
Reze
FUHR
FAPIM
AUBI
Обладнання:
Willi Stuertz Maschinenbau GmbH
Aluma
Опис

Good Master

Сертифікований партнер VEKA (завод GoodWin) i Rehau в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Сумах, Охтирка, Миргород, Хорол, Запоріжжя, Полтава та Чернігові - здійснюємо розрахунок ціни на вікна за кілька хвилин, термін виготовлення від 1 дня!

Спираючись на наш багаторічний досвід з виготовлення та монтажу металопластикових вікон та дверей ми готові запропонувати вам їх в наступних профільних системах: Veka, Aluplast, WDS, Rehau
+ Високоякісний монтаж за найнижчими цінами в Харкові, Києві, Полтаві, Сумах та Чернігові.

Ми встановлюємо пластикові вікна в кімнати і на балкон (балконні рами), балконні блоки (двері на балкон), а також виготовляємо вхідні металопластикові та алюмінієві двері.

На великому за площею виробничому відділі нашого заводу, розміщується одне з найсучасніших на сьогоднішній день німецьке обладнання sturtz і ін., За допомогою якого ми в сезон виготовляємо до 1000 металопластикових конструкцій в день.

Висококваліфіковані менеджери, робітники з великим досвідом роботи, відповідальні заміряють і досвідчені монтажники, все це дозволяє нам запропонувати вам безліч різних варіантів виготовлення і встановлення пластикових вікон і дверей, а також алюмінієвих конструкцій

У компанії Good Master ви можете собі замовити вікна від більш бюджетного до преміум класу, виходячи з того, де ви їх плануєте заміняти. Якщо для вас важливо справжня німецька якість, то вам знайоме ім'я VEKA або REHAU - ми готові запропонувати вам конструкції в цих профільних системах з кращого на сьогоднішній день німецькою фурнітурою Winkhaus Activpilot. Вікна в нашому виконанні з цих брендових профільних систем відрізняються високою німецькою якістю сировини і унікальною технологією, запатентованою німцями, з виготовлення ПВХ конструкцій.

Зверніть увагу у нас зимові знижки на всі види вікон!
Даруємо вам теплу зиму з вікнами від компанії Good Master!

Балкони під ключ з нашою компанією це:
- розширення балкона;
- винос "під ключ" (установка паль, бетонування, виготовлення даху на балкон);
- посилення балкона (зварювальні роботи);
- обшивка балкона внутрішня з утепленням, і зовнішня (профлист);
- утеплення стін, утеплення підлоги;
- а також виготовлення індивідуальних шаф на балконі.

Компанія Good Master - є учасником Асоціації ринку вікон і фасадів (АУРОІФ)

Компанія Good Master - є учасником Асоціації ринку вікон і фасадів (АУРОІФ)
Компанія Good Master є учасником "Асоціації учасників ринку вікон і фасадів» (АУРОІФ) , надійність і довговічність - наші принципи, керуючись якими ми виготовляємо металопластикові вікна та двері для вас і вашої родини.

Учасники Асоціації виробників вікон і фасадів - є виробниками високоефективної продукції - це вимога становить неодмінна умова членства в асоціації.

Асоціація є добровільним об'єднанням юридичних осіб-виробників віконної продукції.

До складу асоціації входять українські компанії, які об'єдналися для боротьби з виробництвом та розповсюдженням неякісних товарів, які не відповідають державним вимогам і стандартам якості.

Компанія Good Master - сертифікований партнер заводу GoodWin в Харкові, Дніпрі, Сумах, Полтаві, Києві та області

Компанія Good Master - сертифікований партнер заводу GoodWin в Харкові, Дніпрі, Сумах, Полтаві, Києві та області
Ми є сертифікованими партнерами заводу GoodWin в Києві, Харкові, Дніпрі, Сумах, Охтирка, Полтаві, Кременчуці, Кропивницького (Кіровограді), Краснограді, Ізюмі та інших областях України.

У нас якість - значно вище ціни, довіряйте професіоналам!

Good Master - сертифікований партнер заводу Гудвін, і має печатку підтверджує якість виробника вікон VEKA (Века) на кожному своєму договорі.

Металопластикове вікно на кухню вартість 1790 грн без монтажу

Металопластикове вікно на кухню вартість 1790 грн без монтажу
Вікно металопластикове утеплене з енергозберігаючим склопакетом, що складається з двох частин, одна частина поворотно-відкидна і одна глуха.

Розмір конструкції 1300x1400 з однокамерним теплозберігаючих склопакетом 24-28мм,

профіль WHS (компанія VEKA), 4 камери шириною 60мм, і поворотно-відкидний фурнітурою Axor.

Гарантія 10 років.

У конструкцію входить:
-мікропроветріваніе.

У вартість 1790 грн входить безкоштовна адресна доставка, (орієнтовна вартість монтажу по Україні 182 грн) заводська гарантія 10 років.

Нові можливості оплати за вікна з карткою ПриватБанк

Нові можливості оплати за вікна з карткою ПриватБанк
Якщо ви хочете зробити оплату за вікна або комплектуючі до них а також за монтажну піну ви можете легко, без особливих зусиль зробити оплату на нашу карту ПриватБанк. Особливо це зручно для власників картки ПриватБанк, ви можете зробити це не виходячи з дому в системі Приват 24.

Карта Приват банк.

Для готівкового зарахування через касу або термінали самообслуговування, а також для перекладу з карти Приват банка на карту Приват банка:

Універсальний номер карти 5167 9855 6048 4552
Кофанов Олександр Петрович.

Зараховувати необхідно саме суму переказу, комісія за переказ з картки на картку згідно з тарифами Вашої картки.

Резервний номер карти 5167 9855 6048 4552
Кофанов Олександр Петрович.

УВАГА!!! Зараховувати на 0,5% МЕНШЕ необхідної суми.
(Приклад: необхідно перерахувати на картку 1000грн -сумма для зарахування 995грн + 5грн комісія банку, в результаті Ви оплатите необхідну суму в 1000грн).

Для власників карток БУДЬ-ЯКОГО ІНШОГО БАНКУ БЕЗ КОМІСІЇ: через сайт sendmoney.pb.ua
5167 9855 6048 4552
Кофанов Олександр Петрович.

Соціальна програма від компанії Good Master для скління дитячих садків і шкіл

Соціальна програма від компанії Good Master для скління дитячих садків і шкіл
Ми здійснюємо засклення дитячих громадських установ в центральній і східній частині України за найнижчими цінами можливим на сьогоднішній день.

Особливу увагу ми приділяємо комфорту і благополуччя дітей, що перебувати їм в приміщеннях з вікнами з яких дме - вони не повинні.

Ми розуміємо що можливості дитячих шкільних та дошкільних навчальних закладів обмежені, і можливості батьків обмежені - тому ми пропонуємо найнижчі ціни на скління дитячих садків і шкіл.

Слід зазначити, що за останній рік в Харківській, Сумсьскiй і Полтавській області нами були проведена заміна вікон в десятках загальноосвітніх шкіл і дитячих садів.

Як вибрати металопластикові вікна для квартири?

Як вибрати металопластикові вікна для квартири?
Т. к. На віконному на ринку з'являється все більше пропозицій, покупцеві все важче зробити правильний вибір. Широко рекламуються вікна ПВХ зарубіжних і вітчизняних виробників, різноманітні конструкції профілів і склопакетів, різних за дизайном, цінами і експлуатаційними характеристиками. Чи можливо при такому різноманітті продукції визначиться, які металопластикові вікна краще поставити в Києві, Харкові, Полтаві, Сумах та Чернігові?

Критерії вибору досить прості, але жодним з них не слід нехтувати:

По-перше, компанія, що пропонує вікна, повинна тривалий час (не менше 5-ти років) працювати на ринку, заслужити позитивну репутацію, а також мати на всю продукцію сертифікати відповідності якості (в Україні - стандарти ГОСТ, і міжнародні сертифікати ISO 9001 на профіль) .

Також слід враховувати кліматичні особливості саме вашого регіону і характеристики вашого будинку.

Характеристики ПВХ вікон за якісним показником:
- Ступінь шумоізоляції (шум, який скла будуть поглинати, залежить від їх кількості в склопакеті і дистанціями між ними). Ця характеристика є дуже важливою якщо ваші вікна виходять на дуже гучну вулицю або магістраль,
- Ступінь теплоізоляції (визначається кількістю повітряних камер в профілі і характеристиками стекол, наприклад енергозберігаючі або Solar). У цьому випадку важливо враховувати, наскільки добре опалюється ваша квартира. Якщо взимку в кімнатах холодно, то краще вибирати 5-ти камерний віконний профіль зі спеціальними енергозберігаючими стеклами;
- Захист від сонячних променів. Важлива, коли вікна виходять на південну сторону і є необхідність захистити кімнату від проникнення прямих УФ-променів. В цьому випадку краще ставити склопакети з сонцезахисними стеклами.
Володіючи цими знаннями, ви вже не будете сумніватися, які металопластикові вікна вибрати і чим слід керуватися при виборі виробів.

Кілька прикладів щодо вибору вікон:

- 3-х камерний профіль і 1 камерний склопакет цілком достатньо поставити на кухню або в кімнаті, вікна якої виходять на засклену лоджію;
- 3-х камерний профіль і 2-х камерний склопакет будуть оптимальним захистом від холоду і шуму;
- 5 камерний профіль і 2-х камерний енергозберігаючий склопакет захистять по максимуму від шуму і холоду, якщо ваші вікна виходять на сильно гучну вулицю, а квартира погано опалюється.
Довговічність вашого вікна багато в чому залежать від якості фурнітури, вона повинна бути німецька, щоб через деякий час ви змогли без особливих зусиль відкрити і закрити вікно.
Практика показує, що німецька фурнітура Winkhaus на сьогоднішній день є найнадійнішою.

Якісний монтаж ПВХ вікон повинен бути точно в рівень навіть якщо стіни не рівні

Якісний монтаж ПВХ вікон повинен бути точно в рівень навіть якщо стіни не рівні
Неправильний монтаж металопластикових вікон, може привести до самих непередбачуваних наслідків. Щоб уникнути таких неприємних моментів краще відразу звернутися до фахівців, які є професіоналами не тільки в сфері виготовлення ПВХ вікон, а й у сфері монтажу. Компанія Good Master займається установкою вікон вже більше 7 років, за цей час нашими фахівцями були встановлена ​​і відрегульована не одна тисяча вікон.

Самим початковим етапом якісного монтажу металопластикового вікна, безумовно є точний вимір вашого віконного отвору і точне визначення структури стіни, на що необхідно буде виробляти монтаж. Ми пропонуємо кілька варіантів монтажу. Одними з найпоширеніших є кріплення на анкерні болти або пластини. Сам віконний отвір, при цьому необхідно заміряти з двох сторін - зсередини і зовні, так як це важливо для визначення глибини саме вашого прорізу.

Найважливішим моментом при заміні вікон є установка нового металопластикового вікна тільки досвідченим фахівцем, який обов'язково повинен бути з аналітичним складом розуму і добре розбирається в конструкції нових вікон. Тільки такі фахівці працюють в нашій компанії Good Master.

Всі монтажні роботи і якість комплектуючих безпосередньо впливають на тривалість життя вікон. Ми є сертифікованими партнерами заводу GoodWin и Darwin, ви можете приїхати до нас прямо на виробництві та переконатися у високій якості комплектуючих і автоматизації самого процесу їх виробництва, що так само дуже важливо, і після цього в якості кінцевого продукту - вікон, ви можете бути впевнені.

Високоякісний монтаж пластикових вікон по ДСТУ

Високоякісний монтаж пластикових вікон по ДСТУ
Багаторічний досвід встановлення металопластикових вікон нашою компанією показує, що переважна більшість власників будинків а зараз все більше і власників квартир починають цінувати якісніший монтаж вікон який виконується згідно ДСТУ Б В. 2. 6-79: 2009 ( «Шви з`єднувальні Місць прімікань віконніх блоків до конструкцій стін ») який передбачає застосування тепло-, гідро- і пароізоляції по периметру всієї конструкції. Отже вікна у вашій квартирі не будуть промерзати і навіть у найлютіші морози ви можете не турбуватися що можливо будь-яке поддувание або під відливом, або тим більше намерзання вам не загрожує!

Напевно ви стикалися з питанням: Що таке монтаж вікон по ГОСТу?

Це монтаж вікон згідно ДСТУ, коли установка вікон в отвір йде зі спеціальним захищеним вузлом примикання (герметизації) між стіною і віконною рамою. Монтаж з таким вузлом розрахований на багато років експлуатації, на що в принципі і розраховує замовник - придбати довговічний і якісний товар. Це і є основна вимога ДСТУ, в ньому встановлений норматив часу служби вузлів примикання який становить не менше 20 років. Принцип вузла досить простий - захистити монтажну піну, що знаходиться усередині віконного шва від негативного впливу і зовні і зсередини приміщення. Одними з основних вважаються два - ультрафіолет (сонячне УФ промені) і вологість (вода і пар). вузол повинен
забезпечити високоякісне примикання вікна до отвору, і захистити піну від УФ променів і вологи, щоб вона не зруйнувалася, а таже не допустити в утеплювачі (пені) розвиток грибка або цвілі, а також випадання конденсату на внутрішніх укосах і ін.

ДСТУ передбачає захист монтажного шва терміном не менше 20 років, це істотно більше стандартного терміну гарантії. Для прикладу наведемо термін служби монтажної піни, нічим не захищеної від УФ - випромінювання (при впливі сонячного світла як прямого, так і відбитого) - становить від 3 - 6 років. Коли на піну впливає волога і перепади температури від мінуса до плюса, піна зруйнується за кілька сезонів, при чому на 2-ий або 3-ий рік на ній може проявиться грибок або цвіль. Щоб вирішити дану проблему необхідно буде повністю або частково перевстановити конструкцію. Що на сьогоднішній день є дорогим задоволенням. Тому, щоб гарантовано збільшити термін служби металопластикової конструкції і монтажного шва, настійно рекомендуємо для підстраховки і вашого спокою використовувати пропозицію по монтажу вікон згідно з технологією установки по ДСТУ.
 Важливо також використовувати пластикові укоси, які потребують ремонту, фарбування та інших операцій для відновлення їх зовнішнього вигляду, як наприклад гіпсокартон або штукатурка. Як утеплювач між листів ПВХ укосів ми рекомендуємо пінополістирол, товщина якого 10 мм, який забезпечить високу ступінь теплоізоляції і довгий термін служби укосів, вони тоді не "почернеют», не промерзнуть і не будуть відшаровуватися.

Металопластикові вікна в приватний будинок, заміський котедж - елегантні і довговічні!

Металопластикові вікна в приватний будинок, заміський котедж - елегантні і довговічні!
Багаторічний досвід встановлення металопластикових вікон нашою компанією показує, що переважна більшість власників котеджів і заміських будинків вважають за краще металопластикові вікна. т. к. склити котедж головним критерієм для замовників є теплозбереження будинку що дає можливість значно економити на опаленні.

Для вашого котеджу, заміського будинку або дачі ми можемо запропонувати:

- Якісну консультацію нашого фахівця зі скління будинків і енергозберігаючим можливостям вікон і склопакетів,
- Великий вибір ПВХ профілів, від економ класу, до преміум,
- Ламіновані вікна високої якості, причому термін ламінації в стандартних кольорах складає 1 тиждень,
- Енергозберігаючі склопакети, що дозволяють економити на опаленні вашого будинку і захищають влітку від спеки,
- Склопакети з шпросами,
- Надійну противовзломную німецьку фурнітуру Roto NT,
- Широкий вибір підвіконь, глянцеві, матові, різних колірних рішень,
- Широкий вибір комплектуючих до ваших вікон: москітні сітки, відливи, широкий вибір якісних віконних ручок.

Розсувні металопластикові вікна, двері і стіни

Розсувні металопластикові вікна, двері і стіни
Компанія Good Master пропонує вікна та двері з системою зсувної фурнітури а також новинку - скляні розсувні стіни, які дають величезну перевагу в економії простору.

У звичайних вікон, що є істотний недолік - це те що їм необхідно багато місця щоб відкритися. Ми можемо вас позбавити цього. Виготовивши починаючи від маленьких до великих вікон з новою фурнітурою VEKA SLIDE, Roto Patio S або Patio Z, які дозволяють стулок як відкидатися, так і легко зрушуватися в бік використовуючи без зусиль навіть тільки одну руку.

Виготовляючи зсувні (розсувні) вікна та двері, ми подбали щоб у них було два повноцінні контури ущільнення. Також гарантуємо що стулки НЕ провиснуть, а розумно будуть економити місце у вашому будинку, ми пропонуємо зсувні стулки навіть великого розміру.

Крім зсувних стулок пропонуємо також системи Roto Patio 100 / 160S з похило-зсувний фурнітурою в пластикових вікнах і балконних дверях.

Вікна арочні і складних геометричних форм з високою якістю монтажу

Вікна арочні і складних геометричних форм з високою якістю монтажу
Компанія Good Master подбала і про тих замовників, які самостійно будують будинок, і про тих у яких вікна складних геометричних форм або арочні. Ми також пропонуємо ламінувати ваші вікна, ми допоможемо підібрати серед різних варіантів колірних рішень найбільш підходящий саме для вашого інтер'єру, а для вікон в стандартних колірних рішеннях (золотий дуб, темний дуб і ін.) Ми пропонуємо термін виготовлення до 1 тижня!

Варіанти склопакетів для арочних та інших складних вікон ми підібрали також різні, тоновані, дзеркальні, солнцеотражающіе, броньовані (триплекс), рифлені, з декоративними шпросами всередині склопакета.

Телефонуйте, запитуйте вартість своїх вікон з кращою комплектацією:

Втрати тепла в будинку

Втрати тепла в будинку
Ми, як можемо, утеплюємо наші квартири: ставимо герметичні пластикові вікна і вхідні двері, утеплюємо стіни, стелі, підлоги, але стаття витрат на опалення в наших рахунках за квартири, ставати все вагоміше і вагоміше з кожним днем. А все тому, що ми платимо не тільки за свою квартиру, а за загальне споживання тепла всім будинком.

Наші житлові будинки просто унікальні за своєю здатністю опалювати вулицю.

У процентному співвідношенні показано звідки йде тепло з Нашого дому.

Куди йде тепло усереднена статистика?

Тепло з будинків йде через дах, стіни, двері та вікна.

Безумовний лідер у цьому списку - вікна.

Через них на вулицю йде в середньому 35% тепла, в той час як через двері - до 30%, через стіни - до 18%, через дах - до 8%.

А типових багатоповерхових будинках старої споруди співвідношення «на користь» вікон ще більш вражаюче - 50- 80% тепло-втрат.

Виходячи з малюнка, основна увага при будівництві будинку, слід звернути на вікна (енергозберігаючі вікна чи ні), стіни (з якого матеріалу вони побудовані і чи достатньо ширини стіни), дах (правильно чи використовувався утеплювач і т. Д.).Good Master.
Знаем. Умеем. Делаем.

Вікна та двері VEKA поєднання елегантності і ергономіки

Вікна та двері VEKA поєднання елегантності і ергономіки
Коли для вас при покупці вікон і дверей одним з головних критеріїв є популярність торгової марки і зовнішня привабливість готових вікон, то вікна VEKA від компанії Good Master можуть стати для вас найоптимальнішим варіантом.

Ми пропонуємо вікна німецького виробника VEKA з використанням найновіших технологій і представлені вони в 3, 4, 5-ти і 6-ти камерної профільної системи.

Компанія Good Master пропонує вам вікна VEKA на будь-який бюджет і смак!

Вікна та двері Rehau

Вікна та двері Rehau
Одні з найбільш продаваних металопластикових вікон в Україні! Якщо для вас важливий бренд вікна REHAU - ви оціните по достоїнству!

Особливо популярні на сьогоднішній день три типи профільних систем Rehau - це Euro-60 Design, Euro-70 Design, а також REHAU Brillant Design, найбільшою мірою відповідні частим запитам покупців і які об'єднують в собі доступні ціни та високу якість вікон. Переваги кожної профільної системи:

Металопластикові вікна з профільної системи Rehau Euro-60 Design - це 3-х камерний профіль, найбільш бюджетний варіант вікон Rehau для стандартних квартир, які не потребують підвищеної теплоізоляції.

Металопластикові вікна профільної системи Rehau Euro-70 Design - 5-камерний профіль, 70 мм ширина рами, відмінною характеристикою якої є підвищеною термоізоляція. Вікна в профільній системі Euro-70 Design захистять вашу квартиру від холоду, і дозволяють економити на опалювальних приладах, тому що замовляючи вікна Rehau в компанії Good Master ви отримуєте теплозберігаючі склопакети в подарунок!

Металопластикові вікна профільної системи Rehau Brillant Design - це 5-камерний профіль преміум-класу. 70 мм ширина рами, для підвищеного комфорту, яка подарує вам довгоочікувану прохолоду влітку і захистить ваш будинок від холодів взимку. Це одне з кращих дизайнерських рішень, які стануть прикрасою інтер'єру вашої квартири або приватного будинку.

Замовляючи вікна Rehau в компанії Good Master ви можете бути впевнені що вони прослужать вам дійсно довгий термін!

Засклення балконів і лоджій для розширення корисної площі квартири

Засклення балконів і лоджій для розширення корисної площі квартири
Здійснюючи засклення балконів і лоджій ви отримуєте в своє розпорядження зручну додаткову житлову площу. Виконавши скління лоджії або скління балкона ви утеплюєте і звукоізоліруете не тільки самі ці приміщення, а й сполучені з ними кімнати, що значно підвищує комфорт проживання в квартирі. Скління знижує ризик проникнення в квартиру, сторонніх і комах, через які теплим літнім днем ​​стає неможливим відкрити балконні двері. Правильно проведене засклення балконів і лоджій виглядає красиво і акуратно як з вулиці, так і зсередини, а головне збільшується корисна площа вашої квартири.

Обшивка балконів під ключ від компанії Good Master

Обшивка балконів під ключ від компанії Good Master
Компанія Good Master пропонує обшивка балконів і лоджій, внутрішня, зовнішня, виготовлення шаф на балконі, розширення корисної площі квартири + скління.
Здійснюємо складні роботи:
-Укоси;
обшивка вагонкою з дерева і з ПВХ, панелями ПВХ (більше 50 варіантів оздоблення);
утеплення (Піноплекс і пенофол);
-Настя статі (статева дошка, ламінат і тепла підлога);
кладка з піноблоку;
-зовнішня оздоблення сайдингом;
-винос підвіконня;
-виготовлення вбудованих шаф і тумбочок;
установка білизняних сушарок.

Компанія Good Master пропонує повний комплекс послуг з внутрішнього оздоблення балконів і лоджій.
Обшивають стіни, підлогу і стелю, окремо або всі разом. За бажанням замовника, між стіною і обшивкою додатково прокладається утеплювач, що зробить ваш балкон більш теплим.
Матеріали використовувані для обшивки балконів і лоджій:

- Дерев'яна вагонка;
- Пластикова вагонка;
- Стінові панелі.

Матеріали тільки високої якості!

Розширення житлової площі квартири за рахунок балкона від компанії Good Master

Розширення житлової площі квартири за рахунок балкона від компанії Good Master
Компанія Good Master пропонує свої послуги по розширенню балконів, лоджій і збільшення житлової площі квартири!

Розширення балкона за найвигіднішими цінами по Україні, не у всіх містах на сьогоднішній день, наявність бригад по розширенню в вашому місті уточнюйте по телефону.

- Розширення житлової площі 1400 грн. м. кв. (Установка каркаса, встановлення паль, бетонування, зварювання металоконструкцій під раму, дах - профлист оцинкований, фарбований);
- Обшивка балкона зовнішня - кольоровий профнастил 200 грн. м. кв .;
- Кутові стики для закінченого зовнішнього вигляду вашого балкона (місце примикання конструкції до стіни, декоративні куточки для закриття металлокаркаркаса) 400 грн;
- Обшивка шифером зовнішня 100 грн. м.кв. робота + матеріал.

Алюмінієві двері, перегородки, фасади і лоджії від компанії Good Master

Алюмінієві двері, перегородки, фасади і лоджії від компанії Good Master
Алюмінієві двері, лоджії, фасади, перегородки являють собою конструкції, що складаються з каркаса, виконаного з алюмінієвого профілю і заповнення. Залежно від типу алюмінієвої конструкції заповнення може бути світлопрозорим або непрозорими (глухим).

А також алюміній - це сучасний і екологічний вид скління, який поєднує в собі високу якість і оригінальний дизайн, одним з основних його переваг це те що: він безпечний, не горючий, практичний і довговічний, гарантія виробника на нього близько 50 років.

Ми пропонуємо алюмінієві конструкції будь-якої складності, буде це зимовий сад або вхідні двері в банк, ми виготовляємо і монтуємо огороджувальні світлопрозорі конструкції різного призначення з вітчизняного або імпортного алюмінієвого профілю ( "теплі" зі склопакетом і "холодні" зі склом)
а саме:
- Алюмінієві вікна;
- Алюмінієві двері, вхідні двері (банки, магазини);
- Перегородки з алюмінію;
- Алюмінієві фасади, вітрини, вітражі;
- Зимові сади з алюмінію.
А також широкий вибір колірних рішень варіантів скління, на будь-який смак!

Також пропонуємо розсувні системи скління балконів і лоджій практичні і надійні на сьогоднішній день, розсувні системи скління з алюмінію не вимагають додаткового простору для відкривання рам, і є особливо актуальним для балконів і лоджій де дефіцит місця, яке можна використовувати при такому склінні.

Досвідчені фахівці компанії Good Master завжди підберуть оптимально рішення для саме для вашого будинку або офісу.

Москітні сітки від компанії Good Master

Москітні сітки від компанії Good Master
Компанія Good Master пропонує різні варіанти москітних сіток. Тепер вам не потрібно переплачувати за якісні протимоскітні сітки, алюмінієва рамка в білому і коричневому кольорах, кріплення на гачках, на петлях, дверні та багато інших варіанти сіток.


Виготовлення, доставка в найкоротші терміни, за одними з найнижчих цін по Україні.Відео з самостійного виміру та встановлення протимоскітних сіток ви можете бачити нижчеСамостійно визначаючи і встановлюючи протимоскітні сітки ви економите не тільки на вимірі а й установці сіток, доставку здійснюємо адресну по всій Україні.

Сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування вікон від компанії Good Master

Сервісне, гарантійне і післягарантійне обслуговування вікон від компанії Good Master
Металопластикові вікна та двері свого часу зробили переворот у житті українських громадян. Довговічність використання, надійна конструкція, герметичність, якість і комфорт в догляді, багатьох не залишили байдужими.

Але не можна забувати, що ПВХ вікна - це досить складні конструкції, і в слідстві неправильного використання можуть вийти з ладу. На сьогоднішній день майже всім відомо що за час використання вікна досить багато людей зверталися до сервісних центрів з нуждою в регулюванні металопластикових вікон і дверей або заміну деяких комплектуючих до них.
Ремонт і обслуговування металопластикових вікон і дверей, а також алюмінієвих конструкції по гарантіійному зобов'язанням:
Компанія Good Master здійснює гарнтійний, сервісне і постгарнтійное обслуговування металллопластікових вікон і дверей.
Гарантія полягає в гарантованої регулюванню протягом 5 років, якщо раптом з часом ваші вікна чи двері почнуть раптом затирати і погано закриватся гарантію ми даємо на вікна та двері з профілів Aluplast, WDS, Olimpia, Kommerling, REHAU.
Замовивши вікна в компанії Good Master ви отримуєте якісні металопластикові конструкції + безкоштовне обслуговування, на скільки це можливо усунення дефектів які могли виникнути під час монтажу або з плином часу з фурнітурою.
Також ми пропонуємо післягарантійне обслуговування ваших вікон ПВХ де б ви їх не замовляли. Післягарантійне обслуговування від компанії Good Master включає в себе ремонт металопластикових вікон та дверей, регулювання, усунення дефектів в самих профілях будь-яких виробників, а таже деффекти монтажу.
Після закінчення терміну гарантії, або в разі коли КомпаніяПро якої ви замовили вікна перестала існувати, ми готові запропонувати:
- Заміну і ремонт фурнітури, а також регулювання,
- Заміну петель, ручок, замків,
- Заміну віконного і дверного ущільнювача,
- Заміну склопакетів у вікнах, стулках, дверях,
- Мастило фурнітури і додаткових вузлів,
- Перевірку щільності прилягання стулок до рами, усунення поддуванія під підвіконням, відливом, дозапеніваніе,
- Установка москітних сіток на готові вікна;
- Заміна просто стулок на поворотно-відкидні,
- Здійснюємо заміну глухих частин у вікні на що відкриваються.

Щоб запобігти передчасному виходу з ладу вашого вікна необхідно хоча б раз в 0,5 роки проводити профілактичний огляд своїх вікон фахівцем, і хоча б раз на рік перед початком холодного сезону зазвичай, проводити регулювання стулок в ваших вікнах.

відео інструкція як закрити вікно якщо вікно у вас відкрилося і відкинувся одночасно

Good Master - економимо ваш час!

Good Master - економимо ваш час!
Для вашої зручності у нас передбачені такі безкоштовні послуги як укладення договору на дому, заміри та монтаж в вихідні дні, доставки по суботах.

Таким чином працюючи з нами ви маєте унікальну можливість придбати металопластикові вікна та двері, заощадивши свій час і сили, і навіть час на телефонні розмови,

 Ви можете розрахувати вартість свого вікна або залишити заявку на замір або замовити вікно прямо на сторінці нашої компанії - Good Master!

А також час для приїзду фахівця до вас завжди підбираємо найоптимальніше для вас, завмер в перебігу 2х годин після оформлення заявки.

Замір і доставка в Києві і Харкові - безкоштовно.

Всю додаткову інформацію по вікнах, профілів, доставці ви можете також уточнити у наших досвідчених менеджерів за телефонами, телефонуйте і переконайтеся - ми раді кожному клієнту.

Good Master.
Знаємо. Чи вміємо. Робимо.

Термометр в подарунок кожного замовника від компанії Good Master

Термометр в подарунок кожного замовника від компанії Good Master
Компанія Good Master пропонує замовляючи металопластикові вікна та двері у нас цієї весни або при оформленні замовлення на виготовлення і установку будь-якої кількості вікон, ви отримуєте в подарунок фірмовий термометр.
Термометр без спеціального інструменту швидко і легко кріпиться на металопластикове вікно.
Наші фахівці монтажники із задоволенням встановлять термометр в вказане вами місце або ви можете зробити це самостійно не докладаючи особливих зусиль.
Замовляючи вікна у компанії Good Master ви завжди будете знати температуру на вулиці і готові до сюрпризів погоди, а наші вікна захистять вашу квартиру від її неприємних проявів!
 
Новини компанії
Учасник виставок
Оновлення: 11.06.2019
Зареєстровано: 10.05.2007
Ідентифікатор: 4038
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями

Good Master

Руслан
1) Заказ 593512 от 15.05.2019 "не выполнен вовремя" - поскольку несколько дней звонил и писал в Вайбер менеджеру Роману, который делал расчет, но он не отвечал.
Есть аудиозаписи всех разговоров, могу прислать.
2) "Описание не актуально" - на сайте указано качественная и герметичная установка, гарантия. мен. Роман сказал, если установят не качественно, между стеной и окном будет сквозняк, это не гарантийный случай, переделывать не будут, это указано в гарантии.
3) "Наличие не актуально" - Роман говорил фурнитура Рото бывает 4 видов, 1,2,3,4 точки запирания, другой менеджер Александра сказала бывает 1 и 4 точки запирания, а я хотел заказать среднюю 2-3 точки.
4) Потом целый день отправлял запросы с окна.юа, Гудмастер, Гудвин, на след день позвонила менеджер Александра, сказала они производят окна, я спросил, разве не завод Гудвин, она стала грубить, хамить, попросил просчитать, тоже стала грубить, хамить, и так дальше грубила и хамила, потом вообще отказалась обслуживать, я не отвечал грубостью. Хотел связаться с руководителем, чтоб спросить, действительно, если после установки, будет сквозняк, это не гарантийный случай, отказалась давать контакты.
1
Поскаржитися на СПАМ
Добрый день, Руслан .... как и обещал даю развернутые ответы по каждому пункту
1) фраза "Заказ 593512 от 15.05.2019" предусматривает что Вы разместили изготовление окон, заключили договор, получили чек об оплате и оставили адрес доставки изготовленной продукции. = пожалуйста опишите какие изделия Вы заказали, какую сумму оплатили, № договора, № чека, адрес доставки ( без № квартиры) ... от себя прокомментирую следующее: данного № заказа через производство не проходило + учитывая тот факт что Вы якобы оформили заказ 15,05,2019 .... а негативный отзыв оформили 17,05,2019 в 17,08 ( через день !!!!) на okna.ua, ....prom.ua, ....google ... при этом утверждаете что НЕСКОЛЬКО ДНЕЙ не могли дозвониться менеджеру + учитываю что самый короткий срок ( не нарушая производственные процессы) составляет 4 рабочих дня ... учитывая хронологию общения с Вами могу предположить ... что в нашей компании Вы не производили заказ - либо Вы ошиблись компанией поставщиком, либо умышленно оскверняете репутацию нашей компании .... ... жду от Вас подтверждений размещенного заказа и его оплаты.... при игнорировании будем вынужденны опубликовать Ваши контакты ... и предостеречь всех участников оконного рынка о мошеннических действиях с Вашей стороны
2) внесите пожалуйста уточнения Вы оформили заказ с монтажом наших специалистов ... или с самостоятельным монтажом ( в последнем случае = действительно если Вы осуществляете монтаж своими силами = логично компания поставляющая только изделия не может нести
1
30 трав. 2019 р. 02:05
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Руслан
Написал письмо с проблемным Заказом #593512 от 15.05.2019 руководителю Good-Master Александру, несколько дней ни ответа ни решение проблемы нет 1
29 трав. 2019 р. 19:55
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Руслан

Good Master
Добрый день, Руслан. меня зовут Александр, я руководитель Good-Master. С радостью отвечу на все Ваши вопросы. Пожалуйста пишите 197522ks@ukr.net и по каждому вопросу, я дам развёрнутый ответ. Вы отметили наличие не актуально, заказ не выполнен вовремя, описание не актуально... в письме пожалуйста укажите подробно: какой товар не актуален, когда Вы производили заказ (дата, номер заказа, адрес доставки (город, улица номер дома ... без указания номера квартиры) количество конструкций, цвет, количество комплектующих) и в каком из товаров Вы заметили не актуальное описание... Данное письмо мы продублируем в prom.ua google okna.ua (там где Вы оставили негативные отзывы) 1
Поскаржитися на СПАМ
1) Заказ 593512 от 15.05.2019 "не выполнен вовремя" - поскольку несколько дней звонил и писал в Вайбер менеджеру Роману, который делал расчет, но он не отвечал.
Есть аудиозаписи всех разговоров, могу прислать.
2) "Описание не актуально" - на сайте указано качественная и герметичная установка, гарантия. мен. Роман сказал, если установят не качественно, между стеной и окном будет сквозняк, это не гарантийный случай, переделывать не будут, это указано в гарантии.
3) "Наличие не актуально" - Роман говорил фурнитура Рото бывает 4 видов, 1,2,3,4 точки запирания, другой менеджер Александра сказала бывает 1 и 4 точки запирания, а я хотел заказать среднюю 2-3 точки.
4) Потом целый день отправлял запросы с окна.юа, Гудмастер, Гудвин, на след день позвонила менеджер Александра, сказала они производят окна, я спросил, разве не завод Гудвин, она стала грубить, хамить, попросил просчитать, тоже стала грубить, хамить, и так дальше грубила и хамила, потом вообще отказалась обслуживать, я не отвечал грубостью. Хотел связаться с руководителем, чтоб спросить, действительно, если после установки, будет сквозняк, это не гарантийный случай, отказалась давать контакты.
1
23 трав. 2019 р. 00:31
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master

Руслан
Грубят, хамят, отказываются обслуживать. 3 дня не мог дозвониться менеджеру Роману, пишу в Вайбер не отвечает. Позвонила Александра сразу стала грубить, хамить, 20 мин грубила и противостояла. Спрашивал одно, отвечала на другой вопрос и циклически повторяла много раз. Отказалась обслуживать и давать контакты руководства. Есть аудиозаписи разговоров. 1
Поскаржитися на СПАМ
Добрый день, Руслан. меня зовут Александр, я руководитель Good-Master. С радостью отвечу на все Ваши вопросы. Пожалуйста пишите 197522ks@ukr.net и по каждому вопросу, я дам развёрнутый ответ. Вы отметили наличие не актуально, заказ не выполнен вовремя, описание не актуально... в письме пожалуйста укажите подробно: какой товар не актуален, когда Вы производили заказ (дата, номер заказа, адрес доставки (город, улица номер дома ... без указания номера квартиры) количество конструкций, цвет, количество комплектующих) и в каком из товаров Вы заметили не актуальное описание... Данное письмо мы продублируем в prom.ua google okna.ua (там где Вы оставили негативные отзывы) 1
17 трав. 2019 р. 17:08
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Руслан
Грубят, хамят, отказываются обслуживать. 3 дня не мог дозвониться менеджеру Роману, пишу в Вайбер не отвечает. Позвонила Александра сразу стала грубить, хамить, 20 мин грубила и противостояла. Спрашивал одно, отвечала на другой вопрос и циклически повторяла много раз. Отказалась обслуживать и давать контакты руководства. Есть аудиозаписи разговоров. 1
17 трав. 2019 р. 15:11
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Валентин
Здравствуйте! Заказ№18-202-75929 на какой стадии? От 22.07.2018 1
30 лип. 2018 р. 20:07
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master

Валерий Ковалевский
Здравствуйте! Заказ №18_58_52366 от 28.02.2018 13:47 неизвестно где...( "Интайм" требует номер посылки, который Вы не выслали... (80630298911, Валерий, Житомир, заказ оплатил)... 1
Поскаржитися на СПАМ
Доброе утро, Валерий номер Вашей декларации 2115002133 посылка на отделении, которое Вы указывали, ждёт Вас со Вчерашнего дня 05-03. Уведомление от менеджера должно было Вам поступить 02-03. так же мы пытались отправить фото декларации на viber, но к сожалению данного мессенджера у Вас не оказалось. Извините если принесли Вам неудобства 1
6 бер. 2018 р. 09:08
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Валерий Ковалевский
Здравствуйте! Заказ №18_58_52366 от 28.02.2018 13:47 неизвестно где...( "Интайм" требует номер посылки, который Вы не выслали... (80630298911, Валерий, Житомир, заказ оплатил)... 1
6 бер. 2018 р. 08:52
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master
Спасибо Людмила, что были искренни ... так же Спасибо, что подсказываете нам наши "слабые места" таким образом Вы действительно помогаете нам наладить качественный сервис, для будующих клиентов. Я очень рад что изменениями уже смогли воспользоваться новые клиенты Good Master, нам очень жаль что Вы не сможете на себе ощутить изменённый сервис. Я искренне желаю Вам найти оконную компанию в которой у Вас будет только положительный опыт и Вы с радостью сможете повторно обращаться и советовать её. 1
8 лист. 2017 р. 18:32
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Людмила
Добрый день! Спасибо пришли мастера и все сделали. Но ваши обвинения в мой адрес несправедливы. У меня был до этого не очень удачный опыт получения от сотрудников вашей компании накладной для предоставления в банк. Потом нам дали телефон мастера, который должен был сделать откосы. Мастер позвонил пообещал и... Мы потом приходили, у нас спросили был мастер или нет. Я отказалась от услуг мастера т.к. нашли другого человека, который пришел и все сделал. Поэтому Ваши обвинения в мой адрес несправедливы. Можно было бы сказать, что мастера по ремонту-регулировке заняты и будут свободны в ноябре и мы бы не переживали и не дергали напрасно ваших сотрудников. Желаю вашей компании наладить хороший сервис. Спасибо, но мы больше не будем обращаться к вам и советовать вашу компанию. Спасибо. 1
7 лист. 2017 р. 08:57
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master

Людмила
Буду ждать мастера 04.11.2017г с 9-18ч. 1
Поскаржитися на СПАМ
Добрый день, Людмила!
Удивлён отсутствием Вашего отзыва (01,11,2017 с Вами запланировали устранение "поломки" на 04.11.2017г с 9-18ч... по предварительному согласию с Вами, (имея такую возможность) приехали 03,112017 и устранили "поломку" в течении 15 минут (обычная регулировка). Крайне хотелось бы чтоб Вы были справедливы и искренни в своих высказываниях / отзывах ждём Вашей реакции.
1
4 лист. 2017 р. 13:38
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master
Спасибо Людмила, за оперативный ответ, ... в субботу специалисты будут у Вас в указанное время 1
1 лист. 2017 р. 12:20
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Людмила
Буду ждать мастера 04.11.2017г с 9-18ч. 1
1 лист. 2017 р. 12:03
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master

Good Master
Да, Людмила, Вы действительно являетесь нашим клиентом, в апреле Вам выставляли счёт на приват банк по программе "тепла оселя", а монтаж производили в 13,05,2017 ... по указанному Вами телефону Вы не снимаете трубку, пожалуйста укажите дополнительные телефоны для связи, либо наберите 050-400-34-50, 067-537-81-50. Ждём Вашего решения 1
Поскаржитися на СПАМ
.... так же Вы можете указать конкретные даты и время (1 день время когда Вам удобно, 2 день время когда Вам удобно, 3 день время когда Вам удобно) когда Вы можете принять мастера 1
1 лист. 2017 р. 11:32
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master

Людмила
Песочин,ул.Кушнарева 3 тел.067 68 76 4 1
Поскаржитися на СПАМ
Да, Людмила, Вы действительно являетесь нашим клиентом, в апреле Вам выставляли счёт на приват банк по программе "тепла оселя", а монтаж производили в 13,05,2017 ... по указанному Вами телефону Вы не снимаете трубку, пожалуйста укажите дополнительные телефоны для связи, либо наберите 050-400-34-50, 067-537-81-50. Ждём Вашего решения 1
1 лист. 2017 р. 11:29
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Людмила
Песочин,ул.Кушнарева 3 тел.067 68 76 4 1
1 лист. 2017 р. 11:14
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master

Людмила
Хочу оставить отзыв. Заказывали окна и балконную раму в мае 2017г. Т.к. заказ был на первые числа мая менеджер позвонил извинился что из-за праздников переносится дата установки. Нас это устроило. Установка прошла в сроки какие были оговорены. Установили хорошо, быстро. Спасибо!
Но прошло время, у нас случилась поломка. И вот началось! Мастера не могу дождаться уже 2 месяца. Обещали позвонить и уже две недели "звонят". Звоню обещают, что мастер свяжется со мной. Глухо и тихо. Так что, мне мастера ждать 10 лет, пока не закончиться гарантия на окна?! Не рекомендую обращаться.
1
Поскаржитися на СПАМ
Добрый день, Людмила !
Пожалуйста укажите свой адрес без номера квартиры и телефон без последних двух цифр, для связи с Вами и уточнения "поломки", которая у Вас произошла. либо Вы на прямую можете набрать специалистов рекламационного отдела по телефонам указанным в Договоре.
1
1 лист. 2017 р. 10:40
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Людмила
Хочу оставить отзыв. Заказывали окна и балконную раму в мае 2017г. Т.к. заказ был на первые числа мая менеджер позвонил извинился что из-за праздников переносится дата установки. Нас это устроило. Установка прошла в сроки какие были оговорены. Установили хорошо, быстро. Спасибо!
Но прошло время, у нас случилась поломка. И вот началось! Мастера не могу дождаться уже 2 месяца. Обещали позвонить и уже две недели "звонят". Звоню обещают, что мастер свяжется со мной. Глухо и тихо. Так что, мне мастера ждать 10 лет, пока не закончиться гарантия на окна?! Не рекомендую обращаться.
1
1 лист. 2017 р. 09:11
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Ирина
Добрый день, Александр!
Действительно, окна поставили. Установщик молодец, все сделал быстро и качественно. Жаль, что мне пришлось понервничать из-за доставки, но к установке никаких претензий. Александр-установщик мастер своего дела. Уважайте своего заказчика! Удачи в дальнейшей работе!
1
3 лист. 2016 р. 14:06
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master

Ирина
Добрый день, Александра!
на Prom.ua ограничено кол-во символов, поэтому я оставила здесь более развернутый отзыв. Действительно, в 14:55 вчера мне, после отзыва, пришла смс. что окна будут доставлены сегодся с 14 до 16. В 15:20 окна привезли. Вся в ожидании, как поставят.
С уважением, Ирина
1
Поскаржитися на СПАМ
Добрый вечер Ирина по состоянию на 18,30 02/11/2016 команда компании "Good Master" в полном объёме выполнила все обязательства согласно Договора. Цитируя Вашу фразу:"Надеюсь. что установщики сработают профессионально и я с удовольствием напишу свои положительные впечатления". Я уверен что Вы тоже - человек слова и выполните свои обещания. Хотя по статистике есть процент людей которые не склонны выполнять свои обещания, надеюсь Вы в данный процент не входите с уважением Александр. 1
3 лист. 2016 р. 01:54
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Ирина
Добрый день, Александра!
на Prom.ua ограничено кол-во символов, поэтому я оставила здесь более развернутый отзыв. Действительно, в 14:55 вчера мне, после отзыва, пришла смс. что окна будут доставлены сегодся с 14 до 16. В 15:20 окна привезли. Вся в ожидании, как поставят.
С уважением, Ирина
1
2 лист. 2016 р. 15:52
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Good Master
Добрый день Ирина,
т.к. Вы оставили данный отзыв и на Prom.ua вчера в 14 часов
наш руководитель вчера в 14:30 вам дал ответ на него.
Пожалуйста внимательно его прочтите.

С уважением, компания Good Master
менеджер Александра.
050-400-05-17.
1
2 лист. 2016 р. 11:28
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Ирина
Прочитала отзывы и удивилась. Это мне так не повезло с менеджером, замерщиком?еще не знаю. как с установкой будет. Но уже жалею, что связалась с компанией Good-Master. Началось все с того, что замерщик должен был приехать в субботу с 12 до 15.Потом перенесли до 17. В итоге просто отморозился, перестал брать трубку. Набрал меня с офиса молодой человек, извинился-перенесли на воскресенье утро. Со второго раза все вышло. Окна замерили(4окна). Внесли предоплату 50%. Подписали договор. Я настояла, чтобы в договоре в пункте1,4 "адрес и сроки поставки продукции" указали точную дату поставки, а именно 02.11.16. Замерщик нехотя, но все же поставил эту дату. В итоге, 27.10.16 в шесть вечера звонит Елена, которая изначально принимала заказ в офисе на Холодной горе и говорит, что 29.10.16 они приедут ставить окна. Я объясняю, что нас не будет не то, что дома, а в принципе в Украине и я не зря просила указать точную дату поставки 02.11.16. Она сказала, ок, приедем 02.11.16. Сегодня(01.11.16) в 12 часов набираю Елену, чтобы уточнить по поводу установки завтра окон, и, конечно же, никто не собирается устанавливать. И сказать, когда будет установка она не может. Потом позвонят. На мое замечание, что к чему тогда договор, и согласно п.5.1 "в случае нарушения поставки продукции, Поставщик выплачивает пеню, девушка фыркнула, что 10 грн в день им не вопрос заплатить. И поставка будет, когда им удобно. В итоге, окон еще нет, когда будут неизвестно. Я просто в шоке!!! Я думала, что обращаюсь в се 1
1 лист. 2016 р. 14:46
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Віталій
Доброго дня..! Хочу висловити велику подяку даній компанії ... Я задоволений роботою спеціалістів... Від менеджера до бригади ,яка встановлювала вікна.... Вибирав профіль Veka , фурнітуру Roto ... Дякую за те , що Ви працюєте не тільки по великим містам.... Я замовляв у селище Терни, Сумської обл. батькам .... переговори вів з менеджером Євгенією (дуже їй вдячний як спеціалісту) , по моєму проханню мені вислали договір і док. до нього... По доставкі , монтажу питань немає ... Дякую....
Віталій ...
1
18 лист. 2015 р. 11:50
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Патриот
Всё как и везде,цену поднимают постепенно три раза вроде как ошибаются в расчётах.
В Харькове наверно самые жадные по всей Украине.
1
14 серп. 2015 р. 12:38
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Елизавета
Спасибо, я очень довольна работой Вашей монтажной бригады. Мне очень понравилась ответственность, с которой монтажники подошли к монтажу моих окон. Я Вам очень благодарна - окна такие как я хотела. Елизавета. Сумы. 1
19 трав. 2015 р. 13:34
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Галина Андреевна
Я заказала по телефону окна Veka в этой компании. Очень довольна своими окнами и качеством установки. Монтажникам отдельное спасибо за чистую работу, демонтировали старые окна и поставили новые, не повредив уже законченный ремонт в некоторых из комнат. При этом цена меня сильно порадовала. Гарантию сразу оформили, еще и градусник подарили)))) Общее впечатление: действительно настоящие специалисты. 1
24 квіт. 2015 р. 16:38
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Николай
Хотелось бы поблагодарить всю команду Гуд Мастера! Ребята действительно молодцы и знают какие окна посоветовать, чтобы застеклить загородный дом. Я очень пожалел,что не нашел эту компанию раньше, и не заказал тогда окна у них в квартиру. Профессионально просветили по поводу выбора окон, учли все пожелания. Теперь буду рекомендовать всем своим знакомым. Спасибо!!! 1
3 квіт. 2015 р. 13:15
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

Посетитель
Подтверждаю, компания действительно отличная! Заказывала установку окон, ребята сработали отлично! Грамотный менеджер-консультант все показала, объяснила что чем отличается, подсказала как лучше поступить в моем случае, отношение к клиентам очень хорошее (тоже обращалась в офис на Алексеевке). Установщики сработали аккуратно, профессионально и качественно! За следующими окнными конструкциями теперь только к вам. 1
23 вер. 2014 р. 17:33
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ

марина
очень хорошая фирма! заказывали в рассрочку 2 окна и балкон - действительно никаких переплат!!!! очень удобно. и девушка приятная, (заказывали на Алексеевке) все рассказала, показала, разъяснила что чем отличается. да и установили быстро, а старое окно достали аккуратно. В общем за дверью на балкон - тоже к вам. 1
24 трав. 2013 р. 00:38
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
goodmaster.okna.ua/ua
QR-код сторінки компанії Good Master
Посилання для мобільних пристроїв
Good Master на мапі
Центральний офіс
Харків, вул. Полтавський шлях, 153, 2 поверх Харків, Україна 61064
Метро Холодна гора
Режим роботи:
Окна Киев, адресная доставка окон Киев и Киевская область.
Пн — Пт 10:00‒18:00
Роздрібний Салон вікон Good Master в Харкові - р-н метро Холодна гора
Пн — Сб 10:00‒19:00
Роздрібний Салон вікон Good Master в Харкові - р-н Олексіївка Пн-Зб.
Пн — Сб 10:00‒19:00
11 підписувачів
Светлана
Светлана
Александр
Александр
Елена
Елена
Окна aluplast
Окна aluplast
Ярослава
Ярослава
Еколюкс
Еколюкс
Gokmen Cabukglu
Gokmen Cabukglu
Good Master
Good Master
Alexandra
Alexandra
Популярність компанії
3 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 132 605
Вікна
Металопластикові вікнаАлюмінієві вікнаДерев'яні вікна
Склопакети
Послуги
Ремонт віконМонтаж пластикових віконУтеплення фасадівОблаштування відкосів
Аксесуари
ПідвіконняМоскітні сіткиВідливиВертикальні штори-жалюзі
Двері
Вхідні дверіМіжкімнатні дверіПротипожежні дверіАвтоматичні двері
Фасади
Світлопрозорі фасадиЗимові садиАлюмінієві фасадиНавісні фасади
Системи (бренди)
ПрофіліФурнітураУстаткуванняСкло і заповненняАрмуючі профіліУщільнювачіКріпленняПрограмне забезпечення
Енергоефективність
Калькулятор енергоефективності вікон
Підбір вікон за енергоефективністю
Статті про енергоефективність
Калькулятор вікон
Розрахунок вартості вікон
Розрахунок вітрових навантажень на вікна
Розрахунок енергоефективності
Бібліотека
Оголошення
Тендери Вікна Балкони Ремонт вікон Готові вікна
Рейтинг, Рейтинг сайтів
Акції і знижки
Відео
Виставки
Карти
Новини
Об`єкти
Профільні системи
© 2019 OKNA.ua, ТОВ «Екодар». Всі права захищені. Угода користувача
Мапа сайту okna.ua