Не знаєте які вікна вибрати-виберіть якісні вікна.

Відео ролик компанії «Good Master»
query_builder
15 лютого 2014 р. 13:24
visibility
1507
Логотип компанії Good Master
 
Ви хочете замінити старі вікна на пластикові, але не знаєте якого з виробників віддати перевагу? Ми радимо вам зробити акцент на якості, адже вікна і двері ви встановлюєте з розрахунком що вони вам прослужать певну кількість років.

Німецький концерн "VEKA" одним з перших серед виробників профільних систем відкрив провадження свого ПВХ профілю в Україні. Його по гідно вже встигли високо оцінити і компанії-виробники а також господарі вже встановлених пластикових вікон і балконних дверей.

Металопластикові вікна СТОЛІТТЯ (veko, повіку) VEKA на віконному ринку нашої країни не має аналогів, або будь-яких клонів, а також варіанти підробок виключені.

Концерн VEKA пильно стежить за компаніями які беруться збирати найякісніші вікна. VEKA виготовляє тільки профілі класу А, і на відміну від багатьох конкурентів, не випускає профілів економ-класу взагалі.
У центральній і західній Європі взагалі не використовуються профілю які відповідають класам В і С (у них допустима ширина стінок 2 мм і 2,5 мм). Необхідною для холодного і нашого помірного клімату є профілі класу А і не нижче (у них ширина стінок 3 мм).

Телефонуйте зараз і замовляйте якісні і довговічні вікна VEKA зі знижками від компанії Good Master Харків.

тел: 050-400-05-17,
     050-400-01-73.

     063-807-27-88,
    (057) -755-75-67.