Двері пластикові розсувні

Відео ролик компанії «Good Master»
query_builder
3 березня 2014 р. 17:44
visibility
2253
Логотип компанії Good Master
 
Пластикових вхідні двері є одним з найважливіших елементів фасаду, вони дозволяють реалізувати найсміливіші творчі думки. Але, незважаючи на це саме вхідні двері несуть на собі постійне навантаження, вони немотря ні на що повинні функціонувати і захистити ваш будинок не тільки від негоди а й від непрошених гостей.
 
Пластикові двері VEKA від компанії Good Master оснащуються спеціальними багато- і однозапірні замками, якісної німецької фурнітурою і різними стеклами від тонованих до броньованих склопакетів, які є додатковою перешкодою для злому. Різні варіанти дизайну самих дверей з декоративними або фальш шпросами, не залишать байдужими навіть самого вишуканого смаку замовника.
 
Особливістю штульпових дверей є штульп - який представляє собою відрізок профілю, який закріплюється на одній з робочих дверних або віконних стулок і служить для того щоб їх щільно з'єднувати між собою закрите положення.
У відкритому положенні штульпові вікна знаходять все більше застосування для віконних конструкцій а для дверей байдуже одностулкові вони або багатостулкові (для великих будівель) з перемичкою (без штульпового механізму) в сучасному будівництві вони не доречні. Замовляйте нові системи пластикових дверей в білому кольорі або оформлені під дерево і отримуйте максимальну знижку і повний гарантійний комплект на них.

050-400-05-17,
050-400-01-75,

057-762-99-12,
063-807-27-88.

Good Master.
Знаємо. Чи вміємо. Робимо.